Všechny články VTM.cz roku 2011 v jedné eknize

VTM.cz  |  

Do své čtečky elektronických knih – Kindlu, iPadu a dalších – si můžete stáhnout jediný soubor se všemi články VTM.cz za rok 2011.

Už je to téměř rok, co jsme začali majitelům čteček elektronických knih každý pátek posílat vydání s aktuálními články VTM.cz. Zpětně jsme připravili i první čísla, takže na stránce www.vtm.cz/ebooky si můžete stáhnout už padesát dva elektronických časopisů.

Na stejné stránce se můžete také přihlásit, abychom vám VTM.cz pro čtečky elektronických knih pravidelně posílali. Majitelům Kindle umíme poslat vydání přímo do čtečky, ostatním nabízíme dva formáty EPUB a MOBI zasílané jako odkaz nebo příloha e-mailu.

VTM.cz pro čtečky elektronických knih posíláme už téměř sedmi tisícům odběratelů.

333 stříbrných křepelek a článků VTM.cz v roce 2011

Stáhněte si všechny články v jedné eknize
Stáhněte si všechny články v jedné eknize: MOBIEPUB

Abyste starší vydání VTM nemuseli stahovat jednotlivě, připravili jsme dvě novinky. Tou hlavní je obrovská ekniha se všemi články, které jsme v roce 2011 na VTM.cz vydali. V jediném souboru najdete všech 333 článků.

Vyzkoušeli jsme, že Kindle a iPad tak velké soubory zvládnou zobrazit. Při instalaci do Kindlu doporučujeme stáhnout soubor MOBI na disk, čtečku kabelem připojit k počítači a soubor nahrát do paměti čtečky.

V případě iPadu si v prohlížeči Safari otevřete tento článek (začněte na www.vtm.cz) a klepněte na odkaz ke stažení souboru EPUB. Po stažení padesáti megabajtů se ukáže stránka s nabídkou otevření souboru ve čtečce iBooks. Zvolte tuto možnost a iPad na několik minut odložte. První zpracování tak velkého souboru trvá dlouho a během této operace se na pohled nic neděje, takže může vzniknout dojem, že se něco pokazilo.

Jeden ZIP místo padesáti dvou souborů

Jestli byste raději ve čtečce měli jednotlivá vydání, ale nechce se vám je stahovat po jednom, můžete si nyní stáhnout jediný archiv, ve kterém najdete všechny soubory pohromadě:

Takhle vypadají všechna letošní vydání VTM.cz v aplikaci iBooks na tabletu iPad. Na jednu obrazovku se už ve skutečnosti nevejdou, dohromady jsme je spojili v grafickém programu
Takhle vypadají všechna letošní vydání VTM.cz v aplikaci iBooks na tabletu iPad. Na jednu obrazovku se už ve skutečnosti nevejdou, dohromady jsme je spojili v grafickém programu

VTM.cz pro čtečky budeme samozřejmě vydávat i v roce 2012. Zachováme páteční vydání a do příštích čísel připravujeme několik novinek. Jestli se chcete dozvědět o každém novém vydání, zvolte si některou z variant přihlášení.

Nejčtenější