SEJF místo drobáků

Inzerce  |  Komerční prezentace

(Inzerce) Drobné platby za jízdenky či parkovné můžete řešit prostřednictvím mobilní aplikace Sejf.

Společnost DIRECT pay vyvinula pod názvem SEJF novou aplikaci pro chytré telefony. Nejedná se o žádný trezor, ale o systém elektronických peněz podobný těm, se kterými jsme se mnozí setkali při online nákupech, např. PayPal. SEJF je však specifický v tom, že je určený pro mobilní telefony a zaměřuje se primárněna drobné platby, které jsme dosud platili hotově nebo SMSkou. Aplikace usnadňuje zejména nákup jízdenek na MHD, v nabídce postupně přibývají kromě Prahy a Brna i další města. Uživatel Sejfu už nemusí hledat mince a automaty, v SEJFu jízdenku nejen zaplatíte, ale také vyberete tu správnou. K maximálnímu komfortu využívá aplikace nativních funkcí chytrých telefonů jako je třeba geolokace. Například přijedete do Brna, kliknete v Sejfu na ikonu „Jízdenky“ a okamžitě se vám zobrazí aktuální tarify jízdného právě pro MHD v Brně. Nemusíte zjišťovat ani telefonní číslo a ani text pro objednání SMS jízdenky, jednoduše vyberete tarif, zadáte PIN, potvrdíte platbu a máte jízdenku v mobilu.

Aplikaci ocení především majitelé telefonů, kteří mají blokovanou službu premium SMS a cizinci (celá aplikace je samozřejmě i v angličtině).

Podobně aplikace funguje při nákupu parkovacích lístků. DMSky nahrazuje bohatý seznam organizací, kterým snadno zašlete příspěvek až do výše 3000 Kč. V Sejfu můžete namísto posílání SMSek také hlasovat v anketách nebo soutěžit o zajímavé ceny, koupit si slevenku do restaurace a podle vyjádření provozovatele SEJFu se uživatelé mohou postupně těšit na další zajímavý obsah.

Nejčtenější