Nové VTM.cz: co se změnilo?

28. 4. 2011  |  redakce VTM.cz  |  VTM

Právě jsme spustili nové VTM.cz. Hlavní změny se týkají vzhledu, takže bychom možná měli správně psát o předesignování. Najdeme ale i funkční novinky, které nám na starším webu chyběly.

Vzhled jsme upravili tak, aby vyhovoval požadavkům na moderní magazínový web. Aby byla jasně vidět poslední témata, aby na titulní straně byl dostatek článků, aby všechno pěkně lícovalo a ladilo. Aby se texty dobře četly.

Staré VTM.cz pro připomenutí
Staré VTM.cz pro připomenutí

Protřídili jsme kategorie a skryli ty méně využívané. O automobilech totiž najdete články na AutoRevue.cz, počítačům se věnuje Živě.cz, mobilní telefony a jiná zařízení má pod palcem MobilMania.cz. Tato témata se proto na VTM.cz už od loňského léta neobjevovala, soustředíme se na vědu, techniku, vesmír, přírodu a podobné, spíše nekomerční obory.

Stručně pro krátké zprávy

V novém rámečku Stručně najdete krátké zprávy, které nám dříve velmi chyběly. V oborech, které sledujeme, se neustále něco děje, ale na přípravu dlouhého článku není vždy dostatek informací. Zatím jsme na tyto novinky upozorňovali hlavně na naší facebookové stránce, ale raději budeme psát na vlastním pozemku a na tyto články se z Facebooku odkazovat.

Nový prostor pro krátké zprávy
V novém rámečku Stručně najdete krátké zprávy

Technickým hračkám, zajímavostem a někdy i nesmyslům se už mnoho let věnuje web Gadgets.cz. Hodí se nám k VTM, na pravé straně proto najdete rámeček s nejnovějšími články, které na Gadgets vyšly.

Drobné funkční změny ani nebudeme podrobně rozebírat. Web jsme zkrátka z gruntu vystěhovali, zrekonstruovali, nově vymalovali a budeme rádi, když se vám na něm i dál bude líbit.

Nejčtenější