Židle s kapucí

J. PETR  P. PROŠEK  |  Technika

„Empétrojka“ na kliku

empétrojka

Eco Media Player Kapesní přehrávač s rozměry 115×62×25 mm a hmotností 170 g zdobí dvoupalcový displej s rozlišením 220×176 px a poradí si s hudebními skladbami, fotografiemi, videozáznamy i FM rádiem. Kromě klasické Li-Ion baterie obsahuje též drobné dynamo a při minutovém točení kličkou na zadní straně přístroje získáte dostatek energie na 45minutové přehrávání hudby. Přístroj lze použít i pro dobíjení mobilů.


Přesýpací světlo

světlo

Hourglass Lantern Designér Young Bok Kim představil moderní verzi stařičkých přesýpacích hodin a zrnka písku směle nahradil bílými elektroluminiscenčními diodami. Pomocí kruhové stupnice v prostřední části hodin nastavíte, jak rychle se má světlo přelévat z horní do spodní části, ale z praktického hlediska má Hourglass Lantern stále co dohánět. Podle intenzity světla totiž jen těžko odhadnete, kolik času ještě zbývá.


Pohodlné šroubování

sroubovák

Black & Decker SmartDriver Ne každý se narodil jako domácí kutil a i taková triviální práce jako šroubování pomocí akušroubováku může mnohým činit nemalé problémy. Pro méně zdatné jedince je určen speciální akumulátorový šroubovák SmartDriver s vysouvacím držákem na neposedné šroubky, které tak poslušně sedí na svém místě i bez občas problematického přidržování. Při práci v temných zákoutích poslouží i přisvětlovací LED dioda.


Židle s kapucí

židle

Workbay Chair Plnění plánu na 200 % je závazek jen pro ty nejzdatnější soudruhy, zvláště když je nelítostný zaměstnavatel nažene do drsného prostředí otevřených kanceláří. V takovém případě přijde vhod kolečkové křeslo Workbay, které cílevědomé úderníky částečně chrání před okolním hlukem a omezením výhledu do stran jim umožňuje soustředit se pouze na vlastní práci. Usednutím na speciální kancelářský trůn však zároveň ztratíte přehled o všem, co se kolem děje.

Nejčtenější