Vychytávky: Mikrofon v prstenu

J. PETR  P. PROŠEK  |  Technika

Na lovu hotspotů

bezdrátový přístup k internetu

WiFi Detecting Watch Spousta nadšenců se neobejde bez bezdrátového přístupu k internetu. Připojit na cestách do sítě notebook, kapesní počítač, mobilní telefon či další pomocníky je takřka každodenní nutností. Zjišťovat sílu WiFi signálu můžete pomocí speciálních hodinek, které jej po zmáčknutí příslušného tlačítka vyhodnotí na stupnici od nuly do osmičky. Kromě toho nabízejí např. funkci denního a jednorázového buzení, kalendář nebo časová pásma.

Mikrofon v prstenu

mikrofon v prstenu

Ring Microphone V zásadě zcela zbytečným, zároveň však velmi zajímavým gadgetem je robustní hranatý prsten se zrcadlově lesklým povrchem, jehož vrchní stranu kryje děravé hliníkové víčko. Jen málokdo ovšem na první pohled odhalí, že ukrývá malý mikrofon.Když jej pak prostřednictvím standardního 3,5mm Jack konektoru propojíte s počítačem nebo zařízením podporujícím záznam zvuku, nahrávání může začít.

Luxusní konvice

konvice

Sorapot Originální čajovou konvici, jako stvořenou do moderně zařízeného bytu, má na svědomí designér Joey Roth. Kombinuje plně recyklovatelné skleněné a kovové prvky a posunuje obyčejnou přípravu čaje na vyšší úroveň. Louhování čajových lístků probíhá uvnitř skleněného válce a ve výhledu pravým labužníkům nebrání žádné sítko. Stačí se v klidu posadit, relaxovat a sledovat postupné obarvování vody a celý proces vzniku oblíbeného nápoje.

Data pod zámkem

data pod zámkem

Iotek ezSECU ez850 Externí disky se těší velké oblibě, ale bez zajištění choulostivých dat mnozí uživatelé nedají ani ránu. Zajímavým řešením je červené pouzdro na 2,5palcový SATA hardisk s dotykovým LCD displejem. Chcete-li pracovat s uloženými soubory, musíte zadat příslušný PIN kód, který je bedlivě střeží. Propojení s počítačem probíhá prostřednictvím rozhraní USB 2.0 a displej čerpá energii z dobíjecí baterie.

Nejčtenější