Vychytávky

J. PETR  P. PROŠEK  |  

Malá zahradní hudba

hudba

Audio Unlimited Wireless Rock Speaker Blíží se jaro a s ním i pohodové posedávání na zahradě ve stínu jabloní. Se slabostí pro hudbu se neobejdete bez oblíbených skladeb a možná vám padne do oka reprosystém ve tvaru kamene. Ten přijímá hudbu z bezdrátového vysílače, připojeného pomocí 3,5mm jack konektoru k PC, hudebnímu přehrávači nebo domácímu audiozařízení.900MHz technologie přenáší signál až na 45 m (i přes stěny) a reproduktor ukrývá dobíjecí baterii.

Muší prsten

prsten

FLY-est Ring Není nadto se pořádně ozdobit, a pokud máte smysl pro humor, určitě vám učaruje speciální muší prsten. Když si jej navléknete na bělostný prstík, vypasená masařka o velikosti 33×28 mm vypadá jako živá. Navíc si můžete vybrat barvu očí (např. růžové, zelené, žluté, fialové nebo červené) a na každý prst tak umístit jinou mušku. Ve společnosti sice možná způsobíte nemalé pohoršení, ale k tomu jsou přece tyto umělohmotné požitkářky stvořeny.

iPod na kole

i-pod

iHome2GO cycler Fanoušky jablečných přehrávačů jistě potěší přístroj značky iHome s modelovým označením iH85B. Jednoduše jej připevníte na rám jízdního kola a díky vestavěnému reproduktoru se můžete oddávat hudebním orgiím i na cestách, bez omezování sluchátky na uších.Na řídítka připevníte praktické kruhové dálkové ovládání, do voděodolného polykarbonátového pouzdra umístíte milovaný iPod a už můžete vyrazit.

Hlídač vody

hlídač vody

Faucet Buddy Designér Baek Uyeol se pochlubil s dalším zajímavým gadgetem, který jsme nemohli nechat bez povšimnutí, přestože se zatím nachází pouze ve fázi konceptu. Moderně zpracované zařízení Faucet Buddy poslouží jako spolehlivý hlídač teploty a spotřeby vody. Přichytíte jej na kohoutek a letmým pohledem na displej zjistíte, jak horká či studená voda právě teče a kolik litrů už jste při každodenní hygieně protočili.

Nejčtenější