Vychytávky

J. PETR  P. PROŠEK  Z. ODEHNAL  |  
Osobní strážce

Osobní strážce

Portable UV Monitor Prudké letní slunce není pro lidskou pokožku zrovna nejlepší, ale kdo by seděl doma, když je venku tak krásně? Pokud chcete mít přehled o aktuální hodnotě nebezpečného UV záření, pořiďte si kompaktní Portable UV Monitor (83×45×18 mm, 0,5 kg), který se postará o vaše bezpečí. V závislosti na typu pokožky a faktoru opalovacího krému vás informuje, jak dlouho můžete setrvat na slunci.

Miniklávesnice

Miniklávesnice

I-O Data CPKB-BT S nárůstem možností mobilních telefonů se zvětšuje i skupina uživatelů, kteří na svých miláčcích napíšou spoustu textů (e-maily, blogy atp.). A právě těm je přímo šitá na míru malinká klávesnice, kterou propojíte přes Bluetooth 2.0 s mobilem a můžete pohodlně tvořit. O přísun energie se starají dvě AA baterie, které při každodenním hodinovém zápřahu vystačí zhruba na dva měsíce.

Navigace

Navigace pro fajnšmekry

Mio Knight Rider Fandové televizního seriálu Knight Rider s Davidem Hasselhoffem mají novou hračku! Společnost Mio licencovala hlas Kitta pro své navigační systémy a chlubí se GPS navigací ve stylu slavného supermoderního vozu.

Mio Knight Rider vás nejen stylově navede po betonové džungli či vyprahlých dálnicích, ale rovněž si zabliká stejným způsobem, jako Kitt kdysi mrkal na Michaela.

Zámek na heslo

Zámek na heslo

Wordlock 5 Letter Padlock Již od dob povinné školní docházky válčíte s čísly a nedokážete si zapamatovat ani PIN vaší SIM karty, natož abyste mohli použít kódovaný visací zámek na zajištění bicyklu nebo vrat od dílny na chalupě? V tom případě vám přijdou vhod prakticky řešené zámky, jež nahrazují tradiční čísla za písmena. Jména domácích mazlíčků a přezdívky milenek se přece pamatují podstatně lépe než číselné kódy.

Nejčtenější