Vychytávky

|  

Dentista je elegán

Wireless Dental Camera Jedincům posedlým zubní hygienou bezpochyby učaruje speciální kamera, určená pro detailní průzkum mezizubních prostor. 1,3Mpx zařízení ve tvaru zubního kartáčku komunikuje bezdrátově (2,4 GHz) s přijímačem, který propojíte s počítačem (USB) nebo televizorem (AV) a můžete vesele sledovat cvrkot v mordě. Bez dobrého osvětlení se každopádně neobejdete.

Gumové pohodlí

Re-Tyre Recyklace pneumatik není zrovna příjemná, tak proč staré kousky nevyužít k posezení? Tento zajímavý nápad pochází z hlavy designéra Carla Menaryho a možná někdy osloví i nějakou firmičku, která se jej se vší parádou zhostí.Ojetou pneumatiku z nákladního auta stačí řádně vyčistit, vylepšit nějakým nátěrem, ohnout do tvaru sedačky, zajistit třeba dvěma šrouby z kola a netradiční zahradní křesílko je na světě.

Auto snů

VTS Camera Car Sníte o výjimečném RC autě, které by vám závidělo celičké okolí? Pořiďte si VTS Camera Car (Vision Tracking System), otevřete luxusní kufřík s veškerým vybavením, chopte se dálkového ovládače, nasaďte speciální brýle a pouhými pohyby hlavy otáčejte VGA kamerou umístěnou přímo v kokpitu modelu. Obraz je automaticky přenášen do brýlí, a vy si tak můžete vychutnat vskutku unikátní zážitek z jízdy.

Vítr ve vlasech

Solar Mini Clip Fan Parné letní dny nutí zoufalé, smažící se lidičky ke stále šílenějším nápadům, jak efektivně snížit vysokou tělesnou teplotu a trochu si ta nesnesitelná vedra zpříjemnit. O slovo se tak hlásí malý větráček (průměr 7,3 cm) s vlastní sponou, který si připnete na kšilt a necháte se hýčkat šepotavým vánkem. Kruhová základna se solárními články má na starosti neustálý přísun energie.

Nejčtenější