Vychytávky

J. PETR  P. PROŠEK  |  
Chlupatý Casanova

Chlupatý Casanova

USB Humping Dog Lačnými USB porty redakčních počítačů prošla již řada zajímavých zařízení, od obyčejných flashových disků až po osvěžující větráčky.

Nic z toho nás však nepřipravilo na příchod umělohmotného psíka, který do našich strojů buší s kadencí hodnou českého pornokrále Roberta Rosenberga. Roztomilý chlupáč nemá žádné praktické využití a rozhodně nepatří do rukou dětem, ale dokáže pobavit a zpříjemnit sebehorší pracovní den.

Lenošivé surfování

Lenošivé surfování

Surf Chair Není nad poklidné nedělní odpoledne strávené brouzdáním po internetu a prohlížením oblíbených webů. I tak mnozí tráví volný čas, zvláště když pohled z okna vypovídá o nastupující vládě podzimu.

Internetové lenošení ovšem v mnoha případech znepříjemňuje lehký diskomfort s notebookem na klíně nebo u pracovního stolu. To by však mělo vyřešit speciální křesílko s nastavitelným ramenem na monitor.

Budík

Vstávat a cvičit

Neverlate Executive Alarm Clock Také ráno podnikáte cestu na druhý konec ložnice, abyste umlčeli zběsilé zvonění budíku, zřítili se znovu do peřin a riskovali pozdní příchod do práce?

Možná je čas na změnu, kterou slibuje multifunkční budík s širokými možnostmi nastavení. Pro každý den lze určit odlišný čas buzení, a to i pro oba partnery. Když vás z postele nevykope moderátor oblíbené rádiové stanice, určitě se to podaří jedné z děsivých sirén.

Chytrý hrneček

Drink Selector Mug Máte v kanceláři dobrou duši, která se vám ve chvílích nejvyššího pracovního vypětí stará o přísun blahodárných tekutin?

V tom případě byste měli popřemýšlet o koupi speciálního keramického hrnečku, na němž prostřednictvím kovových „posuvníků“ jednoduše zobrazíte, na co máte zrovna chuť. Dáte si třeba čaj s citronem a dvěma cukříky nebo raději kávu s mlékem?

Možností je řada a jde to i beze slov.

Nejčtenější