Vychytávky

J. PETR  P. PROŠEK  |  

Sluchátka na zimu

Ear Toasters Mnozí nadšenci nemohou bez hudby žít a udělají všechno pro to, aby se opojnými tóny nechali rozmazlovat za všech okolností. Během třeskutých mrazů ale může být takový venkovní poslech poměrně bolestivý, pokud ovšem nesáhnete po zateplených klapkách na uši, vybavených vestavěnými reproduktory s možností propojení třeba s MP3 přehrávačem. Vybírat můžete z mnoha různých barevných provedení.

Svačina

Plesnivá svačinka

Anti-Theft Lunch Bags Pokud se na pracovišti či ve škole potýkáte s nenasytnými zlodějíčky svačin, máme pro vás zajímavé řešení. Tím je netradičně vylepšený svačinový pytlík, ve kterém váš čerstvý sendvič, voňavá houstička, slaďoučké koláčky a jiné dobroty vypadají značně odpudivě a všem cizím mlsným jazýčkům okázale naznačují, že po otevření vezmou okamžitě nohy na ramena a na útěku zasalutují.

Rubikova mučírna

Rubikova mučírna

Rubik’s Mirror Blocks Skládáte Rubikovu kostku poslepu a hledáte něco složitějšího? Tvrdým protivníkem může být šílená variace Rubik’s Mirror Blocks, kterou si jistě rádi nechají ujít všichni, co mají problémy s klasickým provedením světoznámého hlavolamu. Bestie se zrcadlovým povrchem a kostkami různých velikostí je určena především maniakům, kteří podobné výzvy potřebují k životu. Tohle je skutečně masakr!

Sliz na klávesnice

Cyber Clean Klávesnice jsou skladištěm spousty roztodivných věcí, a když je jednou za čas začnete čistit, objevíte vlasy, kousky jídla i kůže, chlupy z nosu, řasy nebo třeba nitky ze svetru. Jak se s podobnými nečistotami vypořádat bez zběsilého vyklepávání? Pořiďte si speciální čisticí hmotu, která se dostane do malých mezírek mezi klávesami a spolehlivě vyšmátrá všechny nečistoty.

Nejčtenější