Vychytávky

P. PROŠEK  |  Technika

Multifunkční podložka

Roll-up Mouse Pad Přestože se některé počítačové myši obejdou bez podložky a poradí si s různými povrchy, mnohým uživatelům přijde vhod rolovací podložka s nabídkou bonusových funkcí. Díky 3,5mm jack konektoru, vestavěnému reproduktoru a ovládání hlasitosti umožňuje poslech hudby z MP3 přehrávače a čtveřice USB 1.1 portů poslouží třeba pro připojení flash disků, i když kopírování nebude nijak svižné.

Hybaj domů!

náramek

Wristlet Olomoucký designér Petr Hampl přišel se zajímavým nápadem, kterak ohlídat menší děti na dobrodružných výpravách kolem domu. Řešením budoucnosti může být speciální náramek se solárně napájeným displejem, na který je možné zasílat krátké textové zprávy nebo grafické symboly doprovázené alarmem.Zapomnětlivé drobotině tak včas připomenete, že se začíná stmívat a je nejvyšší čas na návrat do hnízda.A ty neposlušné odnese čert!

Stolní reflektory

reflektor

Floodlamp Desk Lamp Vášnivým fotbalovým fandům jistě na první pohled učaruje speciální lampička, která je zmenšeninou reflektorů, jež na mnoha stadionech osvětlují sportovní výkony obdivovaných i nenáviděných kopálistů. Ať už ji umístíte na noční stolek nebo na pracovní stůl, osvítí jej z výšky 51 cm a potěší možností volného natáčení hlavy se šesti žárovkami.Jen ta spotřeba energie asi nebude nejpříjemnější.

Anděl s ďáblem v uchu

Angel & Devil Vskutku stylová sluchátka má na svědomí japonská společnost Greenhouse. „Angel & Devil“ klasického špuntového provedení jsou k dostání v pěti barevných kombinacích (např. bílá/černá, bílá/červená a bílá/růžová), a jak již samotný název napovídá, berou na sebe podobu malého andílka a ďáblíka. Nová sluchátka s frekvenčním rozsahem 20 Hz-20 kHz pořídíte i s praktickým stojánkem.

Nejčtenější