Vesta pro hráče

J. PETR  P. PROŠEK  |  Technika

Kancelářský skleník

skleník

Tabletop Terrarium Jak si netradičně ozdobit pracovní stůl?Pořiďte si jedno ze speciálních terárií a zařiďte si v kanceláři miniaturní skleník.Vybírat můžete z různých tvarů a velikostí, ať už jde o stylové sklenice či terária, do nichž umístíte několik květin najednou. Vlhkomilné krasavice zde přímo zasadíte, nebo je dovnitř přemístíte s vlastním květníkem, a pokud sáhnete po větších rozměrech, můžete si vytvořit i vlastní stolní zahrádku.

Vesta pro hráče

vesta

FPS Vest Nedáte dopustit na akční hry a rádi byste z nich vyždímali maximum?Dostatečná hardwarová výbava a kvalitní reprosystém zajistí audiovizuální nářez, ale bez speciální vesty s kapsami stlačeného vzduchu to nebude nikdy ono.FPS Vest seženete ve čtyřech různých velikostech, a jakmile to ve hře „koupíte“, zásah pocítíte i na vlastní kůži (samozřejmě pouze jako nepříjemný tlak). Mezi podporované tituly patří třeba Crysis, Unreal Tournament 3 nebo Doom 3.

Hudba do bazénu

hudba do bazénu

Century Dolphin Je libo vodotěsný hudební přehrávač až z Japonska? Century Dolphin s rozměry 21×60 mm váží pouhých 25 g, připevníte ho k plaveckým brýlím a k dostání je se speciálními vodotěsnými sluchátky. Uvnitř přístroje se ukrývá 1GB flashová paměť, podporuje nahrávky ve formátech MP3 či WMA a baterie vydrží až osmihodinový zápřah. Ale pozor, Century Dolphin je vodotěsný pouze do jednoho metru, a tak na hlubší potápění rovnou zapomeňte.

Srdeční záležitost

srdeční záležitost

Heart Vase Originální váza Heart Vase patří do limitované edice dvou set kusů, jež mají na svědomí oregonští kutilové Justin Parker a Andi Kovel. Pro naturalistické provedení se jako dárek příliš nehodí.Také si nedokážeme představit, jakým způsobem se křehké květiny do vázy nasoukají.

Nejčtenější