Praktická nabíječka

J. PETR  P. PROŠEK  Z. ODEHNAL  |  Technika

Nové hodinky značky Mr Jones Watches jsou určeny jen silným náturám, neboť svým majitelům neustále připomínají, že nikdo nežije věčně.Hodinovou ručičku tvoří slovo „remember“ (pamatuj) a minutová doplňuje větu „you will die“ (zemřeš). Elegantní hodinky The Accurate tak rozhodně nejsou nejvhodnějším dárkem, ale broušená ocel, kvalitní kožený řemínek a originalita vás možná o koupi nakonec přesvědčí.

Praktická nabíječka

Pokud vám mobil vypoví službu uprostřed divočiny a urputně se dožaduje pravidelné dávky šťávy, zbudou vám jen oči pro pláč. Máte-li však po ruce ruční nabíječku, je rázem po starostech. Mobilní telefon připojíte ke kompaktnímu přístroji (6×5×3 cm, 200 g), pár minut točíte kličkou a váš miláček je opět plný života zhruba na půlhodinu provozu. Wind Up Phone Charger by měl být kompatibilní s řadou mobilů známých značek.

Nebezpečný deštník

Na tuzemský fotbalový stadion lze pronést kdejakou zbraň, ale pokud vás policisté ze státu Victoria v Austrálii nachytají bez licence se speciálním deštníkem The Umbuster, budete mít o zábavu postaráno. Mnozí jej totiž považují za zbraň a je úplně jedno, že poslouží křehkým dívenkám na obranu proti násilníkům.Místo klasického úchytu se totiž nachází tzv. boxer, s nímž můžete jednou nešťastně mířenou ranou poslat útočníka na věčnost.

Diamantový iPhone

Oceňovaný Apple iPhone na ranči strýčka Sama pevně zakořenil a těší se nemalé oblibě. Pokud vám však jablečný mobil nepřijde dostatečně luxusní a za nic na světě jej nechcete vyměnit za namyšlené modely z řady Vertu, můžete jej ozdobit diamantovým kabátkem z limitované edice. Kožené pouzdro z uhlíkových vláken je poseto 42 diamanty, usazenými v 18karátovém zlatě, a zaručeně s ním všem vytřete zrak.

Nejčtenější