Outdorový flash disk

J. PETR  Kateřina Damborská  |  Technika
vychytávky

Outdorový flash disk USB Carabiner Flash Drive

Flashových USB klíčenek je celá řada a výrobci se nepředhánějí jen v kapacitě a přenosové rychlosti, ale snaží se zaujmout i po stránce designu. Příznivcům outdoorových aktivit tak padne do oka speciální karabina s rozměry 95×45×17 mm a hmotností 32 g, jež obsahuje flash disk o kapacitě 4 GB. Nosnost karabiny není známa, ale raději to netestujte a jen ji připněte na batoh nebo přezku u kalhot. K dostání je v šesti barevných provedeních.


vychytávky

Svítící spodky Enlighted

Různí lidé mají různé zájmy a najdou se i tací, kteří si nedokážou představit den bez svítícího spodního prádla. Ač to zní šíleně, i vaše spodky se mohou v pravou chvíli rozzářit červenými, žlutými i zelenými elektroluminiscenčními diodami a ukázat všem v okolí, že stále máte co nabídnout. Janet Hansenová ze společnosti Enlighted Designs ovšem umí rozzářit takřka celý pánský i dámský šatník, od botek přes sukně až po vesty či kožené bundy.


vychytávky

Homerovy hodiny Homer Simpson Wall Clock

Čas někdy běží zatraceně pomalu, zvláště když v práci není do čeho píchnout. V takových chvílích ulpívá zrak na hodinách a hodilo by se nějaké osvěžení. Co třeba návštěva Homera a pár pivek od Vočka k tomu? Nástěnné hodiny s hlavou známé postavičky z oblíbeného seriálu Simpsonovi mají 25 mm v průměru a pohání je jedna AA baterie. Vteřinová ručička nese láhev piva a Homerovy oči ji nedočkavě sledují. Už v tom nejste sami!


vychytávky

Hybridní fotorámeček Amex Digital SW-7

Obliba digitálních fotorámečků stoupá a do prodeje se dostávají zajímavé modely s nadílkou nečekaných, ale praktických funkcí. Hongkongská společnost Amex Digital nabízí nový sedmipalcový kousek s rozlišením 800×480 px, který lze využít i jako digitální budík nebo pokojový či venkovní teploměr s indikátorem barometrického tlaku a předpovědí počasí, zobrazované pomocí tradičních ikon (slunečno, zataženo atp.).

Nejčtenější