Nezničitelná záloha - ioSafe Solo

|  Technika

Zamykací deštník – Shacklie

Shacklie

V naší krásné vlasti jsme si zvykli již na ledascos a nikdo by nenechal bez řádného zabezpečení třeba zaparkovaný automobil ani bicykl. Na zlodějíčky je však zapotřebí dávat pozor všude, i když jde o něco tak obyčejného jako deštník, který po odložení v restauraci či jiném podniku již nemusíme najít na tom samém místě. Se zajímavým řešením přichází designér Mac Funamizu, který navrhl koncept deštníku s jednoduchou zamykací rukojetí. Teď už jen neztratit klíčky!Slovní hodiny – Word Clock

Word Clock

Netradiční nástěnné hodiny mají na svědomí Hans Müller a Hans van Dongen. Funkci klasického ciferníku a ručiček zde přebírají posouvající se akrylátové trubky, rozdělené černým pruhem s červenou tečkou, která označuje čtecí linku. Zatímco na levé trubce najdete slovy psané časové hodnoty po pěti minutách, pravá obsahuje stejně psaná čísla od jedničky do dvanáctky. Na trubce o délce 61 cm a průměru 10 cm si tak vždy můžete jednoduše přečíst, kolik je hodin.
Strážce ledničky – The Cop – Fridge Alarm

The Cop - Fridge Alarm

Provozujete bílý sex a žádné novoroční předsevzetí vám s touto vášní ještě nepomohlo jednou provždy skoncovat? Je nejvyšší čas povolat do akce strážníka na dvě AAA baterie, který vás už postaví do latě. Umělohmotnou postavičku v podobě amerického policisty stačí umístit v blízkosti lednice, a jakmile se někdo k bílé svatyni jen přiblíží, zabudovaný senzor pohybu zalarmuje strážníka, který si na hříšníka posvítí LED diodou a zasype jej výhrůžkami.
Nezničitelná záloha – ioSafe Solo

ioSafe Solo

Sháníte odolné datové úložiště? Vyzkoušejte externí disky ioSafe Solo s kapacitou 500 GB, 1 TB nebo 1,5 TB. Tyto krabičky totiž nejen pěkně vypadají, ale rovněž spolehlivě uchrání vaše soubory, ať už jde o zálohu rodinných fotografií nebo důležitá firemní data. Výrobce kromě technologie vzduchového chlazení FloSafe zajišťuje rovněž odolnost proti ohni a vodě. Speciální materiály uchrání disk před teplotou až 843 °C a vniknutím vody v max. hloubce tří metrů.

Nejčtenější