Nečekané vychytávky

J. HORČÍK  J. PETR  |  Design

Travnaté náušnice Gather

Gather

Sháníte originální dárek pro přítelkyni? Zkuste ji překvapit stříbrnými náušnicemi s travnatým porostem, který nemusí pravidelně zalévat ani vystavovat na slunci.Na rozdíl od travnatých pantoflíčků (Grass Flip-flops), které jsme představili v listopadovém čísle, totiž nejde o přírodní pažit, ale jakousi latexovou náhražku, jež nevyžaduje žádnou péči. Díky tomu ani méně čistotným parádnicím nehrozí, že by jim ušní lalůčky roztomile obrostly travou.

Multifunkční webkamera 4-in-1 Web Cam

4-in-1 Web Cam

Internetová komunikace je v módě, a pokud chcete textovou smršť občas vylepšit mluvícími hlavami, neobejdete se bez webové kamery. 4-in-1 Web Cam připevníte ke stolu pomocí přísavky a prostřednictvím USB konektoru propojíte s PC. Oproti klasickým webkamerám je vybavena samostatným mikrofonem, větráčkem a LED světlem, jež přijde vhod při špatných světelných podmínkách.

Panákovač ShotCarver

ShotCarver

Sklenek na „panáky“ není nikdy dost, zvlášť když popíjený destilát zachutná a občas se nějaký památeční kousek vlivem nemilosrdné gravitace zřítí na zem. Díky speciálnímu vykrajovacímu nástroji však můžete popíjet třeba z jablka, hrušky či dalšího ovoce. Pomocí ShotCarveru jednoduše vytvoříte prostor pro oblíbenou tekutinu a pak už stačí jen nalít a vychutnávat neobvyklý zážitek. Ale pozor, ani přírodní materiál nikoho nezachrání od nepříjemného bolehlavu.

Hrnek pro zmrzliny Cupocket

Cupocket

Hřejivé sluneční paprsky nás sice již definitivně zbavily dlouhé zimy, ale i tak jistě občas přijde vhod speciální hrnek na zahřívání rukou, který navrhl izraelský designér Perach Rafian. Keramický Cupocket je potažený vrstvou silikonu, díky níž jej můžete sevřít do dlaní bez toho, abyste se spálili. Hrnek navíc nemá žádné ucho, ale dvě velké prohlubně, do kterých strčíte prsty pro ještě silnější zahřívací efekt. Jen toho čaje se tam už moc nevejde.

Nejčtenější