„Motorovka“ do USB - i. Saw

M. Tůma  P.Prošek  |  Technika

Jednoruký plánovač – Trace of Time

Jednoruký plánovač - Trace of Time

Prokrastinace je mrcha, zvláště když máte před sebou den doslova nabitý povinnostmi. K postupné likvidaci i těch nejotravnějších činností mohou dopomoci unikátní nástěnné hodiny s jednou velkou ručičkou z nerezové oceli. Ta funguje zároveň jako nástroj k automatickému mazání úkolů, které si fixem poznamenáte na skleněný ciferník k požadovaným hodinám. Když už nic jiného, budete mít skvělý pocit, jak vám nepříjemné povinnosti vesele mizí z očí.
Čokoládová myška – Chocolate Mouse

Čokoládová myška - Chocolate Mouse

S počítačem v dnešní době přichází do styku téměř každý a originální myška jistě potěší nejednoho geeka i běžného kancelářského úderníka. Zvláště když vypadá jako nakousnutá tabulka čokolády s lahodnou vrstvou mléka. Plastová Chocolate Mouse je bezdrátová a s PC komunikuje pomocí USB přijímače. Tlačítka myši zastupují dva čokoládové čtverečky a nechybí ani scrollovací kolečko mléčné barvy. O přísun energie se starají dvě AAA baterie.Kancelářský špindíra – Dirty Mug

Kancelářský špindíra - Dirty Mug

Ohavný sáček na pracovní svačiny jsme ve vychytávkách již měli, ale jak před drzými spolupracovníky ochránit obyčejný hrnek? Nápad je stejně prostý jako v případě igelitového pytlíku – musí zkrátka být tak nechutný, aby již z dálky vzbuzoval odpor i u těch nejotrlejších jedinců. A keramický Dirty Mug tuto podmínku splňuje dokonale. Kakaové mapy na vnitřní straně i zvenku jinak bílého hrnku nejsou moc lákavé a korunu jim nasazuje zaschlá růžová rtěnka.


„Motorovka“ do USB – i. Saw

„Motorovka“ do USB - i. Saw

Už jsme viděli spoustu šílených gadgetů, ale řetězová pila do USB portu nám i přesto vyrazila dech. Pokud se můžeme spoléhat na informace z oficiálních stránek, nová „motorovka“ s možností dobíjení přes USB 2.0 (PC i Mac) bude v prodeji ještě tento měsíc. S rozměry 385×147×130 mm není delší než běžná klávesnice a díky použitým materiálům (plast, lehká slitina) váží jen 3,7 kg. Výrobce však neuvádí, jak dlouho se i. Saw přes USB nabíjí, což je poměrně zásadní.

Nejčtenější