Lžíce na vážení

J. PETR  P. PROŠEK  Z. ODEHNAL  |  

Lžíce na vážení

lžíce

Spoon Scales Pokud si při kulinářských orgiích potrpíte na velmi přesné dávkování, jistě vás potěší moderní váha ve tvaru lžíce. Tu zdobí monochromatický LCD displej o velikosti 36×15 mm, pracuje v rozmezí 0,1 až 300 g a váží s přesností na jednu desetinu gramu. Zatímco samotná naběračka má plastové provedení, držadlo je z nerezové oceli a celá lžíce o rozměrech 23×5×2,5 cm váží zhruba 90 g.

Budiž světlo

akušroubovák

LED Clever Collar Mnozí domácí kutilové zaručeně ocení speciální kruhový nástavec s několika magnety, osazený třemi výkonnými LED diodami. Ten totiž využijete nejen jako malou příruční baterku, ale především jako pomůcku při šroubování na místech, kde není dostatek světla. Stačí jej nasadit na jakýkoli obyčejný šroubovák či některé akušroubováky a pěkně si na práci posvítit.

USB kostka

USB

Allo Spark USB hub Pracovní stůl všech filmových maniaků, a zejména fanoušků oceňovaného akčního trháku Transformers režiséra Michaela Baye zkrášlí originální USB hub ve stylu „All Spark“. Tento tajemný artefakt ve tvaru krychle každopádně nevdechne život vašim elektronickým mazlíčkům, ale poslouží jako rozbočovač se čtyřmi USB konektory pro připojení tiskárny, flash disku, MP3 přehrávače a dalších gadgetů.

Květinové kapačky

kapačky

IV Pot Ivan Vladimirovič Mičurin by zajásal při pohledu na speciální domácí zavlažovací zařízení, ne nepodobné nemocničnímu stojanu na kapačky.Vypadá poměrně elegantně, a navíc se o vaši flóru postará při pobytu na dovolené či výjezdu na služební cestu.Zároveň přijde vhod všem domácím pěstitelům, kteří nejsou schopni květiny pravidelně zalévat, a nemohou tak pečovat o nic jiného než kaktusy nebo sukulenty.

Nejčtenější