Létající vrtule

redakce  |  Design
vrtule

WowWee FlyTech Bladestar

Sháníte originální hračku nejen pro nadšence do létajících modelů? Možná vás osloví novinka od společnosti WowWee, která zaujme již na první pohled a přináší několik zajímavých prvků a rozhodně dokáže zabavit jak děti, tak rodiče.FlyTech Bladestar je určena pouze do interiérů, ale nemusíte mít strach, že byste ji po pár dnech užívání otloukli k nepoznání.

Můžete ji navádět pomocí tříkanálového digitálního IR ovládače, ale díky speciálnímu modu autopilota se o sebe dokáže postarat i bez vaší pomoci. Jde totiž o první létající hračku, vybavenou senzorovou navigací, díky níž létá v prostoru, vyhýbá se stropu a oblétává překážky, jimiž jí zahradíte cestu.

Součástí výbavy je i speciální zařízení, s nímž můžete při zběsilých honičkách sejmout Bladestar vašeho soupeře. A pokud dojde šťáva, stačí ji přichytit k ovládači, který poslouží zároveň jako dokovací stanice. WowWee FlyTech Bladestar se třiceticentimetrovým rozpětím křídel a dvěma vrtulkami vydrží létat zhruba pět minut a nabíjení baterie trvá přibližně dvacet minut. K dostání je navíc se dvěma náhradními křídly, vrtulemi a přepravním pouzdrem.

Nejčtenější