Kompaktní tiskárnička - Casio CW-E60

J. PETR  M. Tůma  P. PROŠEK  |  Technika

Lampa pro upíry – Blood Lamp

Blood Lamp

Na zbytečné plýtvání elektrickou energií naráží designér Mike Thompson s netradičním osvětlením. Zatímco obyčejnou lampu nechají mnozí rozsvícenou třeba po celý den, v případě Blood Lamp by za takovýto luxus skončili v péči lékařů. Tato lampa je pouze na jedno použití a za světlo se platí vlastní krví. Stačí rozbít hrdlo skleněné baňky, propíchnout bříško prstu a nakapat pár rudých kapek do speciálního roztoku. Krev spustí chemickou reakci – budiž světlo!Pejsek a kočička – Smart Alarm Clock

Smart Alarm Clock

Tentokrát vám pejsek s kočičkou neupečou dort, ale udělají všechno pro to, aby vás ráno vytáhli z pelechu. Bláznivé plastové budíky jsou k dostání v podobě dvou oblíbených domácích mazlíčků a kromě klasického buzení mají několik zajímavých funkcí jako kalendář, teploměr nebo časovač s odpočtem. Prostřednictvím LCD displeje je na hlavě sedícího zvířete rovněž zobrazováno heslo dne, které si sami vytvoříte nebo vyberete z přednastavených.


Repro hub – USB Illuminated Speaker with 3-Port Hub

USB Illuminated Speaker with 3-Port Hub

Zařízení pro rozšíření USB portů počítače najdete na trhu spoustu. Zajímavým řešením je hub s vestavěným reproduktorem, který kromě zapojení externích přístrojů prostřednictvím trojice USB 2.0 portů umožňuje připojení kapesních přehrávačů či mobilních telefonů pomocí 3,5mm jack konektoru. Kruhovým ovládačem upravíte hlasitost a modré podsvícení vytváří stylový efekt. Kvalitu zvukového výstupu však musíte brát s rezervou.


Kompaktní tiskárnička – Casio CW-E60

Casio CW-E60

Casio nabízí malou černou tiskárnu na jednoduchý potisk CD a DVD disků CW- E60 s termálním tiskem v rozlišení 200 dpi. Vybírat lze z několika barev, přičemž v základní výbavě najdete zásobník s černou, která bude bezpochyby nejpoužívanější. Tiskárničku připojíte ke stolnímu počítači nebo notebooku pomocí USB portu a napájet ji můžete z elektrické sítě nebo osmi AA baterií. Malý displej zobrazuje náhled požadovaného potisku.

Nejčtenější