Digitální svět: Externí audio

PETR PROŠEK  |  Technika

Designově vytříbené počítače i rafinované doplňky k nim.

HD pro každého 01

kamera

PartyShot HD720 od firmy EU3C je první HD videokamera, kterou si může dovolit každý. Snímá video ve standardu 720p a záznam ukládá ve formátu MPEG-4 na paměťovou kartu SD či SDHC až do 8 GB. Nabízí 5Mpx fotoaparát a hlasový záznamník. Optika je fixní se dvěma ohniskovými vzdálenostmi (makro, krajina), k dispozici je 2× digitální zoom.Nechybí ani přísvit dvěma diodami.

Stylový stolní počítač 02

stolní počítač

Kompaktní konstrukce, lesklé černé provedení s modrým podsvícením a hladké křivky charakterizují počítač Acer Aspire L5100 s dvoujádrovým procesorem AMD Athlon 64 X2. Ať už sháníte pracovní stanici nebo multimediální centrum, oceníte čtečku paměťových karet, štěrbinovou DVD mechaniku nebo 5.1 prostorový zvuk. Ve vybraných modelech najdete hybridní televizní tuner.

Externí audio 03

externí audio

Kompaktní externí audiozařízení Xonar U1 od Asusu je k dostání v šesti barvách. Přes USB jej propojíte s počítačem a technologie Dolby Studia se postarají o kvalitní reprodukci. Samozřejmostí je konvertování sterea na 5.1 virtuální prostorový zvuk nebo 3D zvuk pro poslech se sluchátky a na své si přijdou i hráči, jež potěší podpora hardwarové akcelerace EAX a DirectSound.

Pro každého něco 04

sony ericsson

Sony Ericsson W890i je především hudebním mobilem, ale ve výbavě najdete i 3,2Mpx fotoaparát.Podporuje GSM, GPRS a EDGE, svižné UMTS i HSDPA a 28 MB vestavěné paměti rozšíříte díky 2GB kartě Memory Stick Micro, která je součástí balení. Telefon s 2“ displejem seženete v černé, hnědé nebo šedé barvě a za zmínku stojí i funkce SensMe, jež sestaví playlist podle tempa a stylu.

Zchlaďte si notes 05

notebook

Chladicí podložku Belkin F5L001ER díky malým rozměrům a hmotnosti uložíte do brašny s notebookem.Prohnutý design vytváří mezi laptopem a chladicím podstavcem tunel, který napomáhá přirozenému proudění vzduchu a odvádí teplo pryč. Podložka navíc nevyžaduje žádný adaptér, neboť je napájena pouze přes USB rozhraní.

Nejčtenější