Čtečka pana Rubika

|  Design

Vibrační budík Access 4 Alarm Clock

Access 4 Alarm Clock

Jen málokdo nemá problémy se vstáváním a budí se odpočatý a plný energie. Pro většinu smrtelníků je ranní boj s budíkem každodenním rituálem, který občas naruší jen koupě nového modelu. Speciální budík s externím vibračním tělesem vám v osudnou hodinu zatřese s matrací nebo polštářem, začne blikat jasnými LED diodami a přidá hlasitý zvuk o nízké či vysoké frekvenci. Zároveň umožňuje připojení mobilního telefonu, a pokud vás náhodou nevzbudí příchozí hovor, dá to patřičně najevo. [file:2829:small:left]

Originální myšítko Scope Node Mouse

Scope Node Mouse

V dalekém Japonsku se do obchodů přiřítila speciální drátová myš od firmy Elecom, jejíž laserový senzor (1600 dpi) je umístěn těsně u palce a pohyb kurzoru výrobce srovnává s intuitivním a přesným pohybem propisky. Další zajímavostí je odkryté scrollovací kolečko, uchycené mezi pravým a levým tlačítkem. Prostor mezi tlačítky je otevřený, nezanáší se nečistotami a myš zaujme moderním designem. Otázkou ovšem zůstává, zdali bude ovládání skutečně tak intuitivní. Jen leváci mají smůlu.

„Lambo“ na podpatku Lamborghini Gallardo Stilettos

Lamborghini Gallardo Stilettos

Dámské lodičky s designem Lamborghini Gallardo Superleggera jako výstřední dárek pro drahou polovičku? Inu, proč ne! Jde o podstatně levnější investici než pořízení sexy automobilu, a navíc můžete dotyčnou navnadit, že s ní do budoucna počítáte při koupi nového „Lamba“. Ale pozor, vysoké podpatky z uhlíkových vláken, větrání na špičkách a celkově výstřední provedení může nejednu romantickou dušinku již na první pohled odradit. Z výfuků na patách vyšlehnou plameny a máme tu novodobou Saxanu.

Čtečka pana Rubika Cubic Card Reader

Cubic Card Reader

Cena paměťových karet příjemně klesá, kapacita se zvyšuje a mnohým přijde vhod čtečka s podporou většiny typů karet (SD/SDHC, MicroSD/ MicroSDHC, MMC, M2, xD ap.), kterou k PC připojíte pomocí USB 2.0. Zařízení s rozměry 36×36×36 mm a hmotností 33 g je vytvořeno v podobě slavné Rubikovy kostky, třemi patry bílých kostiček můžete otáčet v rozsahu 270° a vybírat, který ze slotů zrovna využijete. O aktivitě Rubikovy čtečky jste informováni modrou stavovou LED diodou.

Nejčtenější