Tenká, stylová navigace

Václav Maletínský  |  Design

Nový ultratenký Garmin, který se dá bez nadsázky označit za přelom v přenosných automobilových navigacích, právě přichází na český trh.

Navigace s označením nüvi 3790T je novou vlajkovou lodí Garminu v přenosných automobilových navigacích. S tloušťkou necelých devět milimetrů je nejtenčí přenosnou navigací na trhu. Multidotykový displej podporuje ovládání několika prsty a rolování obrazu, navigace je vybavena mapovými podklady všech zemí Evropy, nabízí 3D zobrazení objektů a asistenci při jízdě v jízdních pruzích.

Řidičům pomůže vybrat nejrychlejší, nejkratší a nejekonomičtější trasu, využívá aktualizaci RDS TMC dopravních informací a spolupracuje s novým bezdrátovým čidlem Garmin ecoRouteHD, které rozšiřuje funkci navigace o plnohodnotné funkce palubního počítače. Při jízdě je možné sledovat rychlost, spotřebu, otáčky motoru a jezdit úsporněji.

Displej navigace má úhlopříčku 4,3 palce a rozlišení 800×480 obrazových bodů. Baterie vydrží až 4 hodiny provozu a k dispozici je napájení z dodávaného stojánku.

Zdroj: Formen

Nejčtenější