Technický kaleidoskop

Václav Maletínský  |  Technika

Nové LED televize od Philipsu

Společnost Philips představila nové LED televize. Nejvyšší řada 9000 disponuje technologiemi Perfect Pixel HD Engine či Ambilight Spectra 3. Modely 9000 a 8000 obsahují integrované WiFi připojení s funkcí WiFi Media Connect, která umožní bezdrátové připojení k PC a zobrazení HD filmů bez omezení formátu.

Mobilní telefony Microsoft

Modely Kin One a Kin Two jsou vybaveny vysouvací klávesnicí a kromě telefonování fotografují, přehrávají hudbu či natáčejí a posílají videa. Oba přístroje plně podporují sociální sítě, Kin One má 5Mpx fotoaparát a 4 GB pro uložení dat, Kin Two 8Mpx fotoaparát a 8 GB paměti. Telefonům nechybějí multidotykové displeje, GPS navigace, FM rádio ani akcelerometr.

Hi-Fi systém Philips

Bezdrátový mikrosystém Philips Streamium MCi900 kombinuje reproduktory SoundSphere, digitální zesilovač třídy D, externí pevný disk s kapacitou 160 GB, WiFi, USB rozhraní a je připraven na příjem internetového rádia. Reproduktory mají unikátně umístěný výškový reproduktor a ozvučnici, která vytváří přirozenější zvuk.

Sony HD Bloggie

Netradiční kompaktní fotoaparáty Sony HD Bloggie MHS-PM5/ PM5K s 5Mpx snímačem, displejem s úhlopříčkou 6,2 cm a 5× optickým zoomem umí pořídit statické snímky a umožní mu natáčení videa v plném HD rozlišení. Překvapí otočným displejem, podporou rychlého připojení a přenesení snímků či videa na sociální sítě či na blog.

Zdroj: Formen

Nejčtenější