Projektor do kapsy

REDAKCE STRATEGIE  |  Technika

Prezentace kolegům, klientům nebo přátelům kdykoli a kdekoli. To je nový kapesní projektor 3M MPro150.

Miniprojektor 3M MPro150 disponuje vnitřní pamětí o velikosti 1 GB a je navržen pro všechny, kteří mají cestování a prezentace výrobků či služeb jako nezbytnou součást své práce. Jedete-li na malou obchodní schůzku nebo poradu, nemusíte již s sebou brát notebook a těžký projektor, stačí si prezentace stáhnout přes USB do paměti kapesního projektoru a díky minimálním rozměrům 130×60×24 mm (d x š x v) strčit do kapsy saka nebo kabelky.

Kapesní projektor se doporučuje používat pro skupinu 1–5 lidí, v místnosti s regulací světla. Promítaná plocha dosahuje až 127 cm v úhlopříčce při rozlišení pro VGA (640×480) a poměru stran 4:3. Pro větší pohodlí je projektor vybaven stojánkem a ministativem na zašroubování.

S čím lze propojit

Obsah do projektoru lze nahrát z PC nebo z notebooku, případně můžete využít externí SD minikartu. Projektor lze propojit také s herními konzolami, mobilními telefony, iPody, digitálními fotoaparáty či kamerami. Systém projektoru podporuje formáty MS Office, Adobe PDF, BMP, JPG, MP3, videosoubory PAL, MP4 NTSC nebo H.264.

Po skončení pracovního dne využijete kapesní projektor 3M MPro150 také doma v rodinném kruhu či na večírku s přáteli. Pomocí dvou vestavěných reproduktorů s výkonem 0,5 W a výdrží baterie 120 minut si můžete pustit hudbu, film nebo pohádku dětem na dobrou noc. Dokážete si představit sledování fotbalového zápasu či romantického příběhu na stropě místnosti z pohodlí vaší postele?

Zdroj: Strategie

Nejčtenější