Mladá fronta spustila nový cestovatelský web Orbion.cz

29. 4. 2011  |  Mladá fronta  |  Komerční prezentace

Poznáváte rádi nová místa, zajímáte se o cestování nebo se jen chystáte na rodinnou dovolenou či plánujete dobrodružnou výpravu? Navštivte nový Orbion.cz, kde máte celý svět jako na dlani.

Navštivte Orbion.cz, cestovatelský web pro každého, který vás potěší nejen množstvím zcela nových a užitečných funkcí, ale i lepším a přehlednějším designem. Veškerý obsah je nyní lokalizován pomocí GPS souřadnic, což návštěvníkům přinese možnost okamžitého zobrazení hledaného cíle na mapě světa. Naplánujete si tak nejen trasu či místo, na které se chcete dostat, ale prohlédněte si na mapě i zajímavá místa v okolí, která můžete díky GPS lokalizaci cestou navštívit. Po návratu z cest máte možnost své zážitky sami umístit na mapu světa, a tím ostatním zpříjemnit hledání.

V cestopisech je nyní možné pomocí GPS souřadnic vytýčit jednotlivé průjezdní body absolvované cesty. Fotografie můžete uložit do svých lokalizovaných fotoalb. S ostatními návštěvníky webu pak diskutovat a sdílet informace, v jakém hotelu jste pobývali a co vás v něm potěšilo či naštvalo. Navíc můžete články na webu editovat a rovněž přidávat svoje, stejnou formou jako na Wikipedii.

S dalšími cestovateli se potkáte v diskuzích, ve kterých se můžete podělit o příjemné i nepříjemné zkušenosti z vašich cest, nebo si vyměňovat rady a tipy.

Najdete zde všechny státy světa, téměř 2000 destinací, více než 16 000 fotoalb, 5000 hotelů s bezmála 24 000 recenzí a zhruba 700 cestopisů.

Cestujte s Orbionem!

Nejčtenější