Nový iPhone 4 přebírá štafetu

Prokop Havel  |  Technika

Tuzemští operátoři ve snaze přilákat zákazníky na nový iPhone 4 se předhánějí v nabídkách. Nejnižší cenu zatím nabízí mobilní operátor T-Mobile, u kterého cena dotovaného iPhone 4 s pamětí šestnáct gigabytů začíná na 7999 korunách.

Pultovní trhák. Nový iPhone 4 nabízí proti předchůdci odlišný vzhled, nový displej i nahrávání videí ve vysokém rozlišení.

U Telefóniky O2 je možné nový model koupit už za 9995 korun a u Vodafonu za 9777 korun. T-Mobile kvůli iPhonu otevřel značkovou prodejnu v Praze Na Příkopě dnes již v sedm hodin ráno a zákazníkům nabídl bezplatnou snídani. Jeho ostatní obchody otevíraly v obvyklou dobu.

Jako první začala iPhone prodávat přes internet zaregistrovaným uživatelům firma Vodafone, a to od půlnoci ze středy na čtvrtek. Reakce zákazníků na sebe nenechala čekat. Elektronický obchod Vodafonu pod náporem zájemců na několik hodin zkolaboval, ale později začal znovu fungovat.

Od včerejší půlnoci Vodafone nabízel iPhone 4 ve značkové prodejně na pražském Václavském náměstí a v Masarykově ulici v Brně. Konkurenční O2 zahájil prodej o půlnoci v prodejně na Václavském náměstí v Praze. Ráno telefon nabízelo i ostatních 85 značkových obchodů. Každý zákazník, který na půlnoční prodej v těchto prodejnách dorazil celý v červeném oděvu a zároveň zakoupil novou tarifní SIM, nebo měl nárok na výměnu telefonu po dvou letech, získal slevu tisíc korun ze zvýhodněné ceny iPhonu.

Zdroj a foto: E15

Nejčtenější