Nejkrásnější kabriolet nese značku Infiniti

Jaroslav Matějka  |  Auta
G37 Cabrio působí atleticky, přitom i velmi elegantně. Na jeho karoserii není jediná hrana.

Infiniti G37 Cabrio získalo prestižní ocenění Plus X Award. Podle předsedy komise Franka Kreifa překrásné luxusní japonské otevřené kupé okouzlilo porotce svým designem.

„Ten je konzistentní napříč G modelovou řadou a nepostrádá ani charakter, ani příslušnost ke značce. Navíc se nám velice líbilo inteligentní využití multimediálního systému vozu. Dalšími silnými argumenty značky Infiniti – které se podílely na udělení ocenění Plus X Award, bylo skvělé zpracování, vynikající kvalita a pozornost věnovaná detailům v mnoha oblastech.“

Infiniti G37 Cabrio je sportovní vůz, který charakterizují především skloněné čelní sklo a krátké přesahy. Pohání ho zážehový motor o objemu 3,7 l V6 se systémem variabilního časování a zdvihu ventilů. U nás stojí od 1 420 500 korun.

Plus X Award je ocenění udělované za výjimečné výsledky v kategorii inovací, vysoké kvality, designu, snadnosti použití/funkčnosti, ergonomie a ekologie. Je to největší technologická, sportovní a life-style soutěž na světě. Členů poroty je 144 a pocházejí ze 32 zemí. Soutěž letos slaví sedmé výročí.

Zdroj: E15

Nejčtenější